OWR ARKA w Jarosławcu zatrudni na stanowisko

RECEPCJONISTKA

Ogólny zakres obowiązków :
Sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa gości.

Wystawianie kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie i obciążanie gości za pobyt,
przyjmowanie płatności w formie gotówkowej i bezgotówkowej

Bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych, dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji,
ustalanie z gościem terminu pobytu w hotelu.

Prowadzenie bieżącej ewidencji czystych i wymagających posprzątania,
wolnych pokoi i przewidzianych do zwolnienia.

Wymagania:

dobra organizacja pracy, komunikatywność, wysoka kultura osobista,
łatwość nawiązywania kontaktów i samodzielność w realizacji działań,
rzetelność, dynamika działania oraz dokładność i zaangażowanie.

Obsługa: faksu, ksero, kasy hotelowej, terminala, komputera
oraz innych urządzeń biurowych.
Mile widziane jest wcześniejsze doświadczenie na tym stanowisku.

Proponujemy :

Umowa na czas nieokreślony od 01.03.2019

Wynagrodzenie 2500 netto /miesięcznie

FIZJOTERAPEUTA

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie  zabiegów rehabilitacyjnych

Wymagamy:

  •    wykształcenie wyższe
  •    aktualna książeczka zdrowia

Proponujemy:

Umowa na czas określony od 12.04.2019 do 25.10.2019
 Wynagrodzenie netto 3000 zł/ miesiąc

Kontakt osobisty, e-mail: owk.arka@wp.pl  lub telefoniczny   509316608,  598108118

Zapraszamy do współpracy